Konya Ereğli Halı Yıkama

Ereğli Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı Temizleyelim Yenilenmiş Gibi Olsun!

Ereğli Koltuk Yıkama

Ereğli koltuk yıkama firması olarak sizlere yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Güçlü ve kaliteli koltuk yıkama ekipmanları ile koltuklarınızı evinizde temizliyoruz. Evde koltuk yıkama hizmeti için özel üretilmiş makineler ve koltuk yıkama şampuanları ile profesyonel hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile koltuk takımlarınızı kısa sürede ilk günki gibi pırıl pırıl ve hijyenik hale getiriyoruz. Yıkanan koltuklarınızın Kuruma süreleri kumaşın türü ve mevsim şartları gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Yazın 3-4 saat gibi kısa bir süre içerisinde kuruyan koltuklarınız kış aylarında ortalama 6-8 saat arasında kurumaktadır. Koltuk yıkama için randevularınızı son güne bırakmayıp bir kaç gün önceden almalısınız. Bu şekilde istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Koltuk takımlarınızı ve kanepelerinizi temizletmek istediğinizde müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Konya Ereğli Koltuk Yıkama

Konya Ereğli koltuk yıkama firmamızı tercih ederek en iyi ve en kaliteli koltuk yıkama hizmetini almanın keyfini yaşayın. Gülhan halı ve koltuk yıkama firmamız %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışır ve koltuklarınızın ilk günki gibi ışıl ışıl parlamasını sağlar. Ereğli koltuk yıkama firmammız siz değerli müşterilerine haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Ereğli Koltuk Yıkama Firması

Ereğli Koltuk Yıkama Firması olarak ilk hedefimiz sizin ve sevdiklerinizin sağlığıdır. Bundan dolayı sizlere en geç altı ayda bir koltuk takımlarınızı profesyonel Ereğli koltuk yıkama firmalarına temizletmenizi öneriyoruz. Koltuklarınızın temizliğinde kullanılan şampuanların kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden seçilmesi çok önemlidir. Konya Ereğli Gülhan Koltuk Yıkama firması olarak kullandığımız koltuk yıkama şampuanları kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ve güvenilir şampuanlardır. Kullandığımız şampuanların bakterileri yok edici ve kumaşa parlaklık verici özelliği vardır. Firma olarak ana amacımız siz değerli müşterilerimize ve sevdiklerinize daha sağlıklı, daha huzurlu ve daha hijyenik bir yaşam alanı oluşturmaktır.

Ereğli Koltuk Yıkama Fiyatları

Ereğli Koltuk yıkama fiyatları birçok faktörden dolayı farklılık göstermektedir. Koltuk takımlarınızın temizlenmesinde kullanılan şampuanlar koltuk kumaşının türüne göre farklılık göstermektedir. Kullanılan şampuan ve yapılan işlemlere görede koltuk yıkama fiyatları farklılık göstermektedir. Ereğli koltuk yıkama firmamız en kaliteli koltuk temizleme şampuanları kullanarak en güvenilir hizmet sunan firmalar arasında yer almaktadır. Kullandığımız şampuanlar koltuklarınızın kumaşına ve rengine kesinlikle zarar vermemektedir. Fiyat Performans bazında Ereğli genelinde en iyi koltuk yıkama hizmetini en ekonomik fiyatlarla almak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Ereğli Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde sizleri ekstra nakliye parası vermekten kurtarıyoruz. Ayrıca koltuksuz kalma derdinden kurtarıyoruz. Ereğli yerinde koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde koltuklarınız evinizde düşük fiyatlarla en kısa sürede temizlenerek sizlerin kullanımına hazır olur.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar yeterince temizlenmediği takdirde insan sağlığını tehdit etmektedir. Koltuklarımızın kumaşlarının altında süngerler bulunmaktadır ve koltuğumuzu sürekli sildiğimiz zaman yüzeydeki kiri aşağı süngerlere veririz. Zamanla sünger bu kirlerde dolayı çamur gibi olmaktadır. Koltuğu bezle silmek ile profesyonel koltuk yıkama makinesi ile temizleme arasında çok büyük bir hijyen farkı vardır. Koltuk silmek yanlış bir yöntemdir.

Koltuk yıkama aşamalarına geçecek olursak. İlk olarak koltuğunuzun kumaş türü tespit edilir. Kumaş türüne göre en uygun şampuan ve yıkama yöntemi belirlenir. Ardından Koltuğun cinsine göre en uygun devirde fırçalama işlemi gerçekleştirilerek kirlerin yumuşaması sağlanır. Fırçalama işlemi yapılırken bir yandanda leke kontrolü yapılır. Çıkmayan lekeler varsa uygun leke çıkarıcılar püskürtülerek tekrar fırçalanır. Kir ve lekelerden arındırılan koltuğa son teknoloji ve yüksek emiş güçlü koltuk yıkama makinemizle ılık su püskürterek vakumlama yaparız. Bu şekilde koltuğunuzdaki şampuan kalıntılarınıda temizleyerek hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlarız.

COPYRIGHT © 2022 | AHSEN MEDYA | Tüm hakları saklıdır
ereğli halı yıkama , inceler halı yıkama , iklim halı yıkama , bildikler halı yıkama , ulusoy halı yıkama , yüceler halı yıkama , teke halı yıkama , sezerler halı yıkama , menekşe halı yıkama , zafer halı yıkama , turkuaz halı yıkama , eslem halı yıkama , naz halı yıkama , hijyen halı yıkama ,